close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej

   

 • LISTA ADWOKATÓW, NOTARIUSZY ORAZ TŁUMACZY

 •  

  Przykładowa lista adwokatów, notariuszy oraz tłumaczy działających w montrealskim kręgu konsularnym:

  - przykładowa lista adwokatów i notariuszy;

  - przykładowa lista tłumaczy.

   

  Konsulat RP w Montrealu nie bierze odpowiedzialności za jakość świadczonych usług oraz inne zobowiązania mogące wyniknąć z zatrudnienia wymienionych osób lub kancelarii.

   

  Informujemy, że Konsulat RP w Montrealu wykonuje tłumaczenia urzędowe, a także poświadcza tłumaczenia, więcej informacji w sekcji „Tłumaczenia i poświadczenia tłumaczeń.

   

  Lista polskich tłumaczy przysięgłych, wpisanych na listę prowadzoną przez Ministra Sprawiedliwości, znajduje się na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości.

   

  Listy tłumaczy przysięgłych działający w poszczególnych prowincjach wchodzących w skład montrealskiego okręgu konsularnego znaleźć można na stronach organizacji zrzeszających tłumaczy w prowincji Quebec, Nowa Szkocja czy Nowy Brunszwik.  

   

  Adresy prawników i kancelarii prawnych działających w danej prowincji wchodzącej w skład montrealskiego okręgu konsularnego znaleźć można na stronach internetowych organizacji zrzeszających prawników w prowincji Quebec, Nowa Szkocja, Nowy Brunszwik oraz Nowa Funlandia i Labrador.

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: